OFERTA NR
67251
OFERTA DODANA: 2019-11-18
PRACODAWCA: Polska Grupa Górnicza sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Katowice / śląskie
Projektant Systemów Fotowoltaicznych

OPIS STANOWISKA:

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku Energetyka odnawialna i zarządzanie energią lub pochodnym

  • Doświadczenie w obszarze projektowania Systemów Fotowoltaicznych lub prowadzenia projektów budowlanych

  • Znajomość programów wspierających projektowanie (środowisko CAD, GIS, oprogramowanie do symulacji pracy Systemów Fotowoltaicznych - znajomość PVSys/PVSol będzie dodatkowym atutem)

  • Doświadczenie w pracy projektowej oraz samodzielnym prowadzeniu projektów

  • Znajomość wymagań i przepisów OZE/PV

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • Posiadanie aktywnych uprawnień do projektowania instalacji fotowoltaicznych

  • Certyfikat Instalatora OZE (PV)

WYMAGANIA:

Twoje zadania:

  • Projektowanie i planowanie Systemów Fotowoltaicznych – dobór komponentów (moduły, falowniki, zabezpieczenia elektryczne, okablowanie, konstrukcja wsporcza)

  • Analiza techniczna możliwości wykonania projektu na obszarach gruntowych oraz na dachach budynków

  • Tworzenie dokumentacji technicznej przy pomocy programów do projektowania

  • Opracowywanie nowych rozwiązań technicznych potrzebnych przy realizacji projektów (doradztwo techniczne)

  • Tworzenie analiz i liczenie wskaźników efektywności instalacji PV

  • Udział w wycenie kosztów budowlanych związanych z instalacją systemów fotowoltaicznych przygotowywanie wycen finalnych i niestandardowych

  • Nadzór z ramienia Inwestora nad pracami instalatorskimi

  • Spotkania z wykonawcami

  • Wspieranie Zespołu w realizacji Projektów

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej organizacji, w nowotworzonym zespole pracowników

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kompetencje (krajowych i zagranicznych)

  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów i rozwiązań

  • Bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy

  • PGG Family – program zniżek dla Pracowników PGG

  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych