OFERTA NR
67256
OFERTA DODANA: 2019-11-11
PRACODAWCA: Cowi Polska
MIEJSCE PRACY: Bielsko-Biała / śląskie
Asystent Projektanta - Sieci Ciepłownicze - AutoCad / Designer Assistant Disctrict Heating Systems - AutoCad

OPIS STANOWISKA:
Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie pracować samodzielnie lub pod kierunkiem projektantów, we współpracy z zespołami projektowymi COWI w Polsce i Danii w zakresie sieci ciepłowniczych w projektach infrastrukturalnych, miejskich i przemysłowych. Wiedza o sieciach kanalizacyjnych i zaopatrzenia w wodę w infrastrukturze miejskiej i przemysłowej będzie dodatkowym atutem. Obowiązki obejmują prace projektowe, obliczenia, modelowanie 3D, produkcję rysunków i podróże służbowe.

Zakres prac:

  • Konfigurowanie rysunków AutoCad w początkowej fazie projektu sieciowego

  • Projektowanie i rysowanie rozwiązań konceptyjnych dla sieci ciepłowniczych

  • Obliczenia statyczne

  • Obliczenia hydrauliczne

  • Bieżące korekty projektu

  • Przygotowanie rysunków powykonawczych na podstawie informacji uzyskanych od kontrahentów

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii środowiska (lub pokrewnych dziedzin w tym sieci ciepłowniczych / chłodniczych),

  • Zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD i/lub Microstation 3D (PowerCivil, Novapoint, Civil 3D, OpenRoads) będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość na krótkie zagraniczne wyjazdy służbowe

  • Umiejętność rozwiązywania złożonych zadań

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Atutem będzie doświadczenie zawodowe w projektowaniu sieci ciepłowniczych / chłodniczych

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Wyzwania związane z interesującymi projektami przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi (3D, BIM);

  • Współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami;

  • Możliwość rozwoju osobistego;

  • Pracę w środowisku wielokulturowym,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Szkolenia:

Zapewniamy kompleksowe szkolenia z obsługi oprogramowania projektowego (szkolenia w kraju i za granicą)