OFERTA NR
68927
OFERTA DODANA: 2020-01-13
PRACODAWCA: Cowi Polska
MIEJSCE PRACY: Wrocław / dolnośląskie
Asystent Projektanta (branża zasilania elektrycznego)

OPIS STANOWISKA:
Zakres obowiązków:

Osoba na stanowisku pracy prowadzić będzie prace projektowe pod kierunkiem osoby prowadzącej, współpracując z zespołami projektowymi z COWI w Danii, Szwecji i Norwegii w obszarze zasilania dla potrzeb nietrakcyjnych, SRK, sieci elektroenergetycznych i sieci trakcyjnych na nowych lub rewitalizowanych liniach kolejowych, stacjach i węzłach. W zakresie obowiązków będzie przygotowywanie schematów elektrycznych, planów sytuacyjnych, modelowanie 3D tras kablowych oraz wyposażenia sieci trakcyjnej.

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w specjalności elektrotechniki / energetyki / trakcji elektrycznej

  • Znajomość MS Office SC, Microstation V8i lub Autodesk AutoCAD

  • mile widziana znajomość programów Promis.e lub Bentley Raceway and Cable Management

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Zgoda na udział w szkoleniach przy projektach zagranicznych i związanych z nimi krótkimi wyjazdami za granicę

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjne miejsce i środowisko pracy

  • Udział w ciekawych projektach zagranicznych w Skandynawii, Afryce i na Bliskim Wschodzie

  • Możliwość poznania nowych narzędzi pracy i specjalistycznego oprogramowania

  • Możliwość szkolenia w Polsce, Danii, Szwecji i Norwegii oraz rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Wrocław