OFERTA NR
68928
OFERTA DODANA: 2020-01-13
PRACODAWCA: Cowi Polska
MIEJSCE PRACY: Wrocław / dolnośląskie
Projektant (branża zasilania elektrycznego)

OPIS STANOWISKA:
Zakres obowiązków:

Osoba na stanowisku projektanta odpowiedzialna będzie za prowadzenie prac projektowych, współpracując z zespołami projektowymi z COWI w Danii, Szwecji i Norwegii w obszarze zasilania dla potrzeb nietrakcyjnych, SRK, sieci elektroenergetycznych i sieci trakcyjnych na nowych lub rewitalizowanych liniach kolejowych, stacjach i węzłach. W zakresie obowiązków będzie przygotowywanie schematów elektrycznych, planów sytuacyjnych, modelowanie 3D tras kablowych oraz wyposażenia sieci trakcyjnej.

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w specjalności elektroenergetycznej / elektrotrakcyjnej,

  • Min. 5 lat doświadczenia w branży Zasilania Elektroenergetycznego i Sieci Trakcyjnej, Znajomość MS Office SC, Microstation V8i lub Autodesk AutoCAD,

  • Mile widziana znajomość programów Promis.e lub Bentley Raceway and Cable Management,

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

  • Zgoda na udział w szkoleniach przy projektach zagranicznych i związanych z nimi krótkimi wyjazdami za granicę,

  • Uprawnienia do projektowanie nie są wymagane, chodź mile widziane.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Atrakcyjne miejsce i środowisko pracy,

  • Udział w ciekawych projektach zagranicznych w Skandynawii, Afryce i na Bliskim Wschodzie,

  • Możliwość poznania nowych narzędzi pracy i specjalistycznego oprogramowania,

  • Możliwość szkolenia w Polsce, Danii, Szwecji i Norwegii oraz rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Wrocław