OFERTA NR
68929
OFERTA DODANA: 2020-01-13
PRACODAWCA: FBSERWIS SA
MIEJSCE PRACY: Gdańsk / pomorskie
Dyspozytor pogotowia energetycznego

OPIS STANOWISKA:

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac pogotowia energetycznego

  • Wykonywanie przełączeń na rozdzielni 15kV oraz 110kV

  • Przyjmowanie zgłoszeń o awariach

  • Prowadzenie dziennika ruchu

  • Obserwowanie aparatury pomiarowej

WYMAGANIA:

  • Posiadasz świadectwo kwalifikacji SEP E i D powyżej 1kV

  • Posiada doświadczenie przy utrzymaniu sieci energetycznej 15kV

  • Możesz pracować w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

Mamy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Perspektywę długotrwałej współpracy

  • Płatne nadgodziny

  • Finansowanie uprawnień SEP

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas.;

  • Ubezpieczenie grupowe Allianz

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover

  • Dofinansowanie karty MultiSport