OFERTA NR
68934
OFERTA DODANA: 2020-01-13
PRACODAWCA: FBSERWIS SA
MIEJSCE PRACY: Gdańsk / pomorskie
Elektromonter Pogotowia Energetycznego

OPIS STANOWISKA:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Wykonywanie czynności naprawczych na terenie portu morskiego

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji urządzeń / sieci na terenie obiektu

  • Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych

WYMAGANIA:

  • Posiadasz uprawnienia SEP do pracy powyżej 1 kV

  • Masz doświadczenie w pracy z siecią średniego napięcia

  • Masz prawo jazdy kat B

  • Jesteś dyspozycyjny/na do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

 Mamy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie co miesiąc

  • Płatne nadgodziny

  • Finansowanie uprawnień SEP

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas.

  • Ubezpieczenie grupowe Allianz

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover

  • Dofinansowanie karty MultiSport

Do aplikowania i rozmów zachęcamy również osoby bez doświadczenia. Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu. U kandydatów mile widziana obsługa MS Office i chęć do rozwoju w ramach stanowiska. Oferujemy duże wsparcie merytoryczne od najlepszych specjalistów i pomoc w uzyskaniu uprawnień SEP.