info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 12335

    Elektronik

    Pracodawca: Legs Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Łódzkie

    OPIS STANOWISKA:

    • Zapewnienie sprawności i ciągłości pracy podzespołów elektronicznych

    • Naprawa płyt elektronicznych, ich montaż i demontaż

    • Naprawa falowników

    • Programowanie falowników zgodnie z wymaganymi parametrami

    • Naprawa elektronicznych układów sterowania maszyn, usprawnienia oraz wdrażanie własnych rozwiązań

    • Współpraca z całym zespołem DUR

    • Kontrola nad stanem magazynowym potrzebnych komponentów elektroniki

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w serwisie urządzeń automatyki i elektroniki przemysłowej (falowniki, czujniki, regulatory, szafy sterownicze itp) – warunek konieczny

    • Umiejętność czytania schematów elektronicznych.

    • Wykształcenie średnie (technikum, liceum) o specjalności mechatronika, elektronika – wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    • Mile widziane Uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji (możliwe odnowienie uprawnień na koszt pracodawcy lub zrobienie nowych)

    • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    • Umowę o pracę na pełen etat

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

    • Dodatki, premie motywacyjne

    • Dofinansowanie do posiłków

    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

    • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego i sportowego

    Dodane: 22.06.2022