info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 12336

    Technik Elektronik

    Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Pabianice, Łódzkie

    OPIS STANOWISKA:

    Oferujemy:

    • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej

    • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą

    • Prywatną opiekę medyczną

    • Dofinansowanie posiłków

    • Kartę Benefit System z możliwością wykorzystania na terenie całej Polski

    • Szeroki zakres benefitów pozapłacowych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne

    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów sterowania elektrycznego

    • Znajomość sterowników PLC, systemów wizyjnych oraz robotów

    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

    • Otwartość na zdobywanie wiedzy

    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    Kluczowe zadania na stanowisku:

    • Diagnoza i naprawa awarii elektrycznych i elektronicznych maszyn

    • Rozpoznawanie przyczyn awarii oraz analiza i rozwiązywanie problemów technicznych

    • Analiza i kontrola parametrów maszyn i urządzeń

    • Wykonywanie konserwacji, przeglądów i modernizacji maszyn i urządzeń elektrycznych

    • Zarządzanie procesem wykorzystania części zamiennych

    Dodane: 23.06.2022