info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 1982

    Serwisant

    Pracodawca: LeasingTeam Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Śląskie
    Nr ref.: 0030498
    Rodzaj pracy: Praca stała

    Zakres obowiązków:

    • serwisy i naprawy produktów - wyjazdy do Klientów,
    • realizowanie przeglądów i pomiarów aparatury zabezpieczeniowej,
    • przygotowanie, uruchomienie i analiza działania urządzeń elektroenergetycznych,
    • zarządzanie dokumentacją techniczną i jakościową wykonywanych prac.

    Oczekiwania:

    • uprawnienia SEP G1, E lub/i D powyżej 1 kV,
    • wykształcenie kierunkowe (automatyka, elektrotechnika),
    • prawo jazdy kat. B,
    • doświadczenie w budowie i serwisie urządzeń elektroenergetycznych,
    • praktyczna znajomość tematów związanych z automatyką zabezpieczeniową.
    Mile widziane:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

    Oferta:

    • umowa o pracę,
    • benefity pozapłacowe,
    • rozwój zawodowy,
    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    Miejsce pracy - Pszczyna

    Polska
    Dodane: 25.03.2020