info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20338

    Inżynier ds. Urządzeń Elektroenergetycznych

    Pracodawca: PGE Dystrybucja S.A.
    Miejsce pracy: Pruszków, ul. Groblowa 6, Mazowieckie

    OPIS STANOWISKA:
    Twój zakres obowiązków:

    • Weryfikacja funkcjonalności wymaganych dla urządzeń układów pomiarowo-rozliczeniowych LZO, nowo dostarczanych, wydawanych do instalacji na sieci zarówno w zakresie sprzętowym jak programowym.

    • Weryfikacja i tworzenie zapotrzebowania na urządzenia do układów pomiarowo-rozliczeniowych ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem.

    • Nadzór nad realizacją dostaw i eksploatacją urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem.

    • Diagnozowanie prawidłowości pracy układów zdalnej transmisji danych pomiarowych z układów pomiarowych ze zdalnym odczytem.

    • Uczestniczenie w pracach koncepcyjnych nad standardami wymagań technicznych
      dla urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem.

    • Wsparcie obsługi przygotowanie postępowań zakupowych oraz realizacji umów na dostawy urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem oraz na zlecenie ich wymiany lub instalacji  na sieci.

    • Realizacja zaplanowanych szkoleń w zakresie montażu i eksploatacji urządzeń pomiarowych.

    • Wspieranie służb Rejonów Energetycznych w zakresie eksploatacji urządzeń pomiarowych  ze zdalnym odczytem.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektroenergetyka lub pokrewnym.

    • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).

    • Mile widziana wiedza z zakresu układów zdalnej transmisji danych w sieciach telefonii komórkowej.

    • Mile widziana znajomość programów lub systemów informatycznych do obsługi serwisowej oraz odczytu urządzeń pomiarowych.

    • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.

    • Umiejętność komunikowania się i pracy w zespole.

    • Umiejętność efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków.

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie

    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    • Przyjazną atmosferę pracy.

    • Pakiet benefitów pozapłacowych.

    Dodane: 14.05.2024