info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20612

    Elektronik

    Pracodawca: Wielton Reefer Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Bełchatów, Łódzkie

    OPIS STANOWISKA:

    Twoje zadania:

    • obsługa i wsparcie w zakresie elektronicznych układów sterowania zautomatyzowanych maszyn,

    • przeprowadzanie przeglądów maszyn i sporządzanie raportów dotyczących bezpieczeństwa,

    • konserwacja i utrzymanie należytego bezpieczeństwa maszyn pracujących w ruchu,

    • opracowywanie i wdrażanie procedur testowych oraz przeprowadzanie testów sprzętu pomiarowego,

    • dokonywanie przeglądów, napraw oraz konserwacji urządzeń/maszyn,

    • projektowanie i weryfikacja układów elektroniki,

    • proponowanie działań modernizacyjnych,

    • określenie stopnia zużycia urządzenia/maszyny,

    • poszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnień w obszarze układów elektroniki,

    • nadzorowanie urządzeń kontrolno – pomiarowych,

    • kontakt z dostawcami w zakresie prowadzonych projektów.

    WYMAGANIA:
    Nasze oczekiwania:

    • minimum wykształcenie średnie techniczne: technik elektronik/automatyk/elektryk,

    • uprawnienia SEP do 1 kV,

    • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu lub inne w obszarze elektroniki,

    • umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu elektroniki, elektryki, pneumatyki i automatyki,

    • znajomość układów PLC w stopniu umożliwiającym diagnozowanie usterek dla urządzeń,

    • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,

    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

    • prawo jazdy kat. B,

    • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic, podnośników koszowych lub podestów roboczych samojezdnych, wózków widłowych,

    • mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC,

    • umiejętność dobrej organizacji własnej pracy,

    • samodzielność w działaniu.

    OFERUJEMY:
    Nasza oferta:

    W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:

    • stabilne miejsce pracy na lata i pewność wynagrodzenia,

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),

    • pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce, transport pracowniczy, dodatkowe ubezpieczenie, kartę sportową.

    • możliwość wykazania się i awansu lub zmiany obszaru pracy w ramach firmy,

    • szkolenia zawodowe, w tym kursy umożliwiające zdobycie uprawnień, przejrzysty system premiowy i programy motywacyjne.

    • dofinansowania do szkoleń, studiów i kursów językowych,

    • System poleceń pracowniczych,

    • dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie,

    • dostęp do pakietu medycznego,

    • pakiet sportowy Medicover Sport,

    • ubezpieczenie grupowe PZU Życie.

    • działania charytatywne i zbiórki krwi

    • wydarzenia integracyjne

    Dodane: 10.06.2024