info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20913

    PALACZ- KONSERWATOR- DOZORCA

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Główczyce, Pomorskie

    Numer oferty: StPr/24/1461

    Obowiązki:

    Wykonywanie prac naprawczo- remontowych na terenie obiektu, w tym: prace eksploatacyjne, związane z konserwacją urządzeń wod.- kan., wyposażenie obiektu, palenie w piecu CO, obsługa elektronarzędzi, prace remontowo- malarskie. Godziny pracy:6.00- 14.00.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Wykształcenie:

    • podstawowe

    Pozostałe wymagania:

    • umiejętności techniczne i remontowo- budowlane związane z obsługą urządzeń, w tym pieców CO; uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi i konserwacji kotłów CO, sieci i instalacji cieplnych i elektroenergetycznych do 1 KV

    Miejsce pracy: Na wzgórzu 16, 76-220 Główczyce, powiat: słupski, woj: pomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

    Wymagane dokumenty: cv

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 09.07.2024