info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2139

    Energetyk

    Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.
    Miejsce pracy: Pruszków, ul. Domaniewska 23, Mazowieckie

    OPIS STANOWISKA:

    (Pion Ścieków/Dział Utrzymania Ruchu)

    WYMAGANIA:
    Naszym Pracownikom oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

    • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji

    • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

    • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

    • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

    • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

    • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

    Główny zakres obowiązków:

    • eksploatacja i konserwacja urządzeń, instalacji elektroenergetycznych

    • obsługa istniejących układów zasilania i sterowania w ramach dostępnych procedur

    • udział we wdrażaniu nowych rozwiązań w obiektach Zakładów będących w obszarze działalności Działu Utrzymania Ruchu

    • diagnostyka awarii w obszarze zasilania i sterowania obiektów oraz zabezpieczanie miejsca awarii

    • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami wynikającymi z przepisów szczególnych

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia średniego (preferowane techniczne)

    • min. 1 rok. udokumentowanego doświadczenia zawodowego

    • zaświadczenia kwalifikacyjnego gr I na stanowisku eksploatacji do 20 kV- w zakresie obsługi, konserwacji, remontów , montażu

    • znajomości rozdzielnic SN i nN.

    • braku ograniczeń w pracy przy występujących czynnikach niebezpiecznych (praca na wysokości)

    • prawa jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    W przypadku zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

    Dodane: 22.05.2020