info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2254

    PRACOWNIK PRODUKCYJNO-TECHNICZNY

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Rogowiec, Łódzkie

    Numer oferty: StPr/20/0563

    Obowiązki:

    Realizacja zadań produkcyjnych, obsługa linii produkcyjnej

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
    • KIEROWCA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH
    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: mechanik elektryk

    Wymagania pożądane:

    • średnie zawodowe, brak, kierunek: mechanik, elektryk

    Pozostałe wymagania:

    • uprawnienia SEP, wózki widłowe, umiejętność logicznego myślenia

    Miejsce pracy: Zakładowa 9, 97-410 Rogowiec, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: CV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 04.06.2020