info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2273

    TECHNIK ELEKTROENERGETYK / TECHNIK DS WYTWARZANIA (ŻAGAŃ)

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Żagań, Lubuskie

    Numer oferty: StPr/20/0337

    Obowiązki:

    Obsługa kotłów przemysłowych, obsługa komputera. Znajomość elektryki przemysłowej, automatyki oraz procesów energetycznych występujących w kotłowniach.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Świadectwo kwalifikacyjne E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji GRUPA 1: Urządzenia, instalacje i sieci elekrtoenergetyczne do 1kV (elektryk)

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, elektryczne

    Wymagania pożądane:

    • średnie zawodowe, inne, kierunek: Energetyka

    Pozostałe wymagania:

    • Wykształcenie w kierunku energetyka, elektryka lub pokrewne, mile widziane doświadczenie jako monter, Uprawnienia SEP do 1kV gr 1, obsługa kotłów przemysłowych gr 2.

    Miejsce pracy: Konopnickiej 18A, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: Na spotkanie z pracodawcą należy zgłosić się z otrzymanym skierowaniem do pracy oraz dokumentami aplikacyjnymi.

    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 06.06.2020