info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2277

    ELEKTROMECHANIK

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Kielce, Świętokrzyskie

    Numer oferty: StPr/20/0953

    Obowiązki:

    w/g stanowiska

    Wymagania:

    Wymagania pożądane:

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, inne

    Pozostałe wymagania:

    • Wymagane wykształcenie zawodowe /elektromechanika, mile widziane doświadczenie w pracy przy konserwacji urządzeń, znajomość układów mechaniki, automatyki, pneumatyki, umiejętność czytania dokumentacji technicznej. Wzór i klauzula informacyjna dot. ochrony danych osobowych znajduje sie na stronie internetowej " Centrostal " S. A. Kielce. Mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych grupa 1 do 1 KV, mile widziane uprawnienia UDT do konserwacji i obsługi suwnic.

    Miejsce pracy: Zagnańska 151, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: CV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Kontakt telefoniczny 506084868 e-mail: rekrutacja@centrostal-kielce.pl

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 30.06.2020