info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2309

    PRACOWNIK GOSPODARCZY R4/1061-537/20

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Włocławek, Kujawsko-pomorskie

    Numer oferty: StPr/20/1064

    Obowiązki:

    prace gospodarskie oraz drobne naprawy elektryczne

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

    Wykształcenie:

    • podstawowe, brak

    Wymagania pożądane:

    Zawód:

    • Pozostali pracownicy obsługi technicznej biur, hoteli i innych obiektów

    Pozostałe wymagania:

    • uprawnienia SEP do 1kV, mile widziana osoba z orzeczeniem niepełnosprawności lub emeryt

    Miejsce pracy: Jesionowa 1, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: uprawnienia SEP do 1kV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 11.06.2020