info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2314

    Mechanik - Hydraulik

    Pracodawca: Bioagra S.A
    Miejsce pracy: Goświnowice, Opolskie

    OPIS STANOWISKA:

    • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń;
    • Rozwiązywanie bieżących problemów oraz usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych;
    • Wykonywanie planowanych przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych;
    • Optymalizacja pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych;
    • Kontrola prawidłowej i bezpiecznej pracy maszyn i urządzeń technicznych poprzez użytkowanie zgodne z instrukcjami obsługi, przepisami energetycznymi, bhp i ppoż.;
    • Obsługa kotłowni parowej.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne)
    • Uprawnienia energetyczne;
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy minimum 1 rok;
    • Prawo jazdy kategorii B.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Szkolenia specjalistyczne
    • Prywatną opiekę medyczną LUXMED
    • Możliwość nauki języka angielskiego
    • Karta sportowa ’Ticket Sport & Culture’.

    Polska
    Dodane: 01.07.2020