info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2408

    Projektant Elektronik

    Pracodawca: Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Gdynia, Pomorskie

    OPIS STANOWISKA:

    • Projektowanie, uruchamianie, testowanie oraz naprawy układów elektronicznych analogowych oraz cyfrowych.

    • Udział w tworzeniu nowatorskich i zaawansowanych technologicznie projektów.

    • Tworzenie dokumentacji.

    • Wsparcie w przygotowaniu wymagań systemowych i tworzeniu specyfikacji projektowanych urządzeń.

    • Wsparcie inżynierów w obszarze energoelektroniki, elektryki, mechaniki oraz symulacji.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie w zakresie Elektroniki/Elektryki/Automatyki/Robotyki lub pokrewne.

    • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej.

    • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji elektronicznej.

    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną.

    • Dokładność, systematyczność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole.

    • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.

    • Dobre umiejętności organizacyjne.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie zawodowe minimum 2-3 lata.

    • Znajomość oprogramowania Altium Designer, PSIM, PSpice.

    • Znajomość zagadnień projektowania pod wymagania kompatybilności elektromagnetycznej.

    • Znajomość zagadnień projektowania i serwisowania urządzeń energoelektronicznych.

    • Umiejętność lutowania.

    • Prawo jazdy kat B.

    OFERUJEMY:

    • Pracę zespołową z doświadczonymi specjalistami różnych dziedzin.

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    • Stabilność zatrudnienia.

    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

    • Szeroki pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe.

    Dodane: 29.06.2020