info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2465

    Inżynier elektryk automatyk

    Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Sierpc, Mazowieckie

    Zadania:

    • Utrzymanie sprawności maszyn, urządzeń oraz instalacji w obszarze elektryki i automatyki,
    • Doskonalenie i optymalizacji procesów produkcyjnych,
    • Koordynowanie pracy zespołu elektryków i automatyków.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe na kierunku elektrotechnika, mechatronika, energetyka, automatyka lub pokrewnym,
    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Uprawnienia energetyczne- eksploatacja i dozór,
    • Znajomość sterowników PLC, falowników, układów pneumatycznych i hydraulicznych.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę bezpośrednio w strukturach międzynarodowej firmy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7 - 15,
    • Benefity pozapłacowe: pakiet medyczny, karta Multisport, częściowo finansowane ubezpieczenie grupowe, nagrody, wczasy pod gruszą, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
    • Stabilizację zawodową.

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Numer referencyjny: IEA/06/2020/PLO/AZ
    Polska
    Dodane: 29.06.2020