info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2490

    ELEKTRYK BUDOWLANY

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Siedlanka, Podkarpackie

    Numer oferty: StPr/20/0374

    Obowiązki:

    organizowanie własnego stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przeciwporażeniowej, ochrony środowiska oraz zasad ergonomii;
    wykonywanie przyłączy i instalacji elektrycznych tymczasowych, umożliwiających realizację prac budowlanych;
    wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną;
    wykonywanie instalacji elektrycznych zewnętrznych, teletechnicznych i odgromowych;
    kontrolowanie na bieżąco jakości wykonywanych prac, w tym kontrolowanie funkcjonalności instalacji, usuwanie usterek;
    przygotowywanie do odbioru i uruchomienia instalacji elektrycznych;
    wykonywanie pomiarów pomontażowych (odbiorczych) instalacji elektrycznych i skuteczności zastosowanych ochron przeciwporażeniowych;
    Praca na terenie całej Polski.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

    Wykształcenie:

    • średnie zawodowe, brak

    Miejsce pracy: 36-147 Siedlanka 149 A, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

    Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej w celu otrzymania skierowania na rozmowę kwalifikacyjną do pracodawcy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą: 693402176

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 29.06.2020