info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2492

    Technik ds. planowania ruchu Regionalnej Dyspozycji Mocy

    Pracodawca: ENERGA-Operator SA
    Miejsce pracy: Płock, Mazowieckie

    OPIS STANOWISKA:

    Energa-Operator SA Oddział w Płocku

    Miejsce pracy: Płock     Nr ref.: 20/7LP/2020     Oferta ważna do: 14.08.2020

    WYMAGANIA:
    Jeśli masz:

    • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (techniczne o profilu energetycznym, elektrycznym)

    • Biegłą praktyczna Obsługa pakietu MS Office

    • Znajomość regulacji prawnych oraz przepisów BHP w zakresie prowadzenia ruchu oraz eksploatacji sieci elektroenergetycznej

    • Znajomość układów sieci i stacji elektroenergetycznych oraz automatyki zabezpieczeniowej.

    • Prawo jazdy kategorii „B”

    Mile widziane będzie:

    • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego „E” i „D” dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną

    • Znajomość systemu SCADA

    Jeżeli spełniasz Nasze oczekiwania ta propozycja jest dla Ciebie!

    Do Twoich najważniejszych zadań będzie należało:

    • Analiza pracy sieci koordynowanej w oparciu o zbierane w systemach nadzorujących jej pracę dane

    • Opiniowanie wniosków i udział w przygotowywaniu wytycznych do planów budowy i modernizacji dystrybucyjnej sieci elektroenergetycznej.

    • Przyjmowanie, analizowanie i uzgadnianie zgłoszeń na prace planowe w sieci koordynowanej

    • Planowanie operacji łączeniowych w sieci dystrybucyjnej koordynowanej.

    • Przygotowywanie danych do planu ograniczeń w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej w sieci koordynowanej.

    • Tworzenie programów pracy koordynowanej sieci elektroenergetycznej z wykorzystaniem dostępnych systemów informatycznych

    • Przygotowywanie danych i informacji do prowadzenia korespondencji dotyczącej zgłaszanych przez odbiorców reklamacji zasilania

    Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez ENERGA-OPERATOR SA, Oddział w Płocku ul. Wyszogrodzka 106, 09-400 Płock, danych osobowych szczególnej kategorii określonych w art. 9 RODO oraz danych nadmiarowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych, przeze mnie, z własnej inicjatywy na potrzeby rekrutacji nr 20/7LP/2020.

    OFERUJEMY:
    Co dajemy w zamian:

    • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę.

    • Atrakcyjne warunki finansowe.

    • Umowę o pracę.

    • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

    • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

    Dodane: 29.06.2020