info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2513

    OPERATOR ELEKTROWNI WODNYCH

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Paczków, Opolskie

    Numer oferty: StPr/20/0918

    Obowiązki:

    Czuwanie nad prawidłową, zgodną z instrukcją eksploatacyjną pracą maszyn i urządzeń takich jak:
    - zespoły napędowe i sterownicze klap budowli zrzutowych,
    - zespoły napędowe i sterownicze zasuw budowli zrzutowych i elektrowni,
    - zespoły napędowe hydrauliczne budowli zrzutowych i elektrowni,
    - zespoły odwodnieniowe, rozdzielnie średniego i niskiego napięcia, turbozespoły elektrowni, czyszczarki krat, wciągarki, okablowanie sterowniczo-energetyczne,
    Dokonywanie systematycznej kontroli pracy urządzeń i natychmiastowe usuwanie usterek.
    Reagowanie na nieprawidłowości w pracy maszyn i urządzeń sygnalizowanych przez system zdalnego sterowania i przesyłu informacji.
    Dbanie o stan techniczny urządzeń narażonych na korozję oraz stan estetyczny, jakość opisów i oznaczeń.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

    Wykształcenie:

    • średnie zawodowe, brak

    Pozostałe wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o kierunku elektryk, elektromonter, elektroenergetyk, uprawnienia elektryczne SEP E.

    Miejsce pracy: Stacyjna 2, 48-370 Paczków, powiat: nyski, woj: opolskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

    Staż pracy: lata: 5

    Wymagane dokumenty: CV.

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 07.07.2020