info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2515

    TECHNIK

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Giżycko, Warmińsko-mazurskie

    Numer oferty: StPr/20/0263

    Obowiązki:

    Zakres obowiązków: do obowiązków technika należy monitorowanie aktualnego stanu instalacji technicznych w budynku kuchni i stołówki oraz usuwanie ewentualnych awarii.
    TECHNICZNA OBSŁUGA OBIEKTU:
    dokonywanie przeglądu stanu wyposażenia technicznego obiektu;
    prowadzenie bieżącej ewidencji zgłoszeń awarii;
    podejmowanie wszelkich działań niezbędnych do likwidacji awarii instalacji
    i urządzeń;
    Natychmiastowe powiadomienie kierownika kuchni o zaistniałej awarii, niezwłoczne podejmowanie w niezbędnym zakresie robót związanych
    z zabezpieczeniem występowania awarii oraz sposobie jej usunięcia;
    Natychmiastowe zabezpieczenie miejsc , w których powstało zagrożenie
    dla bezpieczeństwa życia, zdrowia lub mienia użytkowników budynku.
    ROBOTY KONSERWACYJNE ZASADY OGÓLNE WYKONYWANIA
    KONSERWACJI I DROBNYCH NAPRAW:
    Konserwacja i drobne naprawy są zabiegami mającymi na celu utrzymanie
    obiektów, instalacji i urządzeń technicznych w stałej sprawności użytkowej:
    1)Instalacja elektryczna- zakres konserwacji i drobnych napraw:
    a) wymiana lub uzupełnienie żarówek w urządzeniach i pomieszczeniach;
    b)czynności związane z resetowaniem wind towarowych w przypadku zaniku napięcia prądu elektrycznego;
    2)Przeprowadzanie przeglądów- stanu technicznego maszyn i urządzeń:
    a)obsługa i drobna naprawa maszyn i urządzeń;
    b)konserwacja i regulacja maszyn;
    c)czytanie instrukcji i rysunków technicznych sprzętu;
    d)raportowanie kierownikowi kuchni;
    3)Instalacja wodno-kanalizacyjna- zakres konserwacji i drobnych napraw obejmuje:
    a)utrzymanie technicznej sprawności wszystkich zaworów wodnych oraz wymiana niesprawnych zaworów;
    b)zgłaszanie niedrożności kanalizacji sanitarnej i deszczowej;
    4) Instalacja wentylacyjna (nawiewno-wywiewna):
    a)czynności związane z kontrolą i czyszczeniem filtrów w centralach wentylacyjnych;
    b)konserwacja i czyszczenie filtrów okapów nad urządzeniami kuchennymi i zmywalnymi;
    c)czynności związane z resetowaniem central wentylacyjnych
    w przypadku zaniku napięcia prądu elektrycznego;
    5) konserwacja ogólnobudowlana:
    a)naprawa poprzez prostowanie i mocowanie uszkodzeń płytek i obróbek słupków i narożników;
    b)regulacja, konserwacja stolarki okiennej i drzwiowej- w tym naprawa, regulacja, oliwienie mechanizmów stolarki, w przypadku konieczności wymiana zamków wkładek patentowych, klamek, uchwytów, okuć;
    c)wymiana w przypadku konieczności istniejących samozamykaczy, regulacja,, konserwacja samozamykaczy hydraulicznych;
    d)uzupełnienie drobnych elementów osprzętu (kratki wentylacyjne itp.);
    e)naprawa, uzupełnianie posadzek, podłóg w pomieszczeniach
    i na zewnątrz budynku;
    f)należyte dbanie o stan gablot informacyjnych;
    6) urządzenia dźwigowe: w przypadku awarii:
    a)konserwator zobowiązany jest każdorazowo zawiadomić niezwłocznie kierownika kuchni i konserwatora urządzenia dźwigowego;
    b)w przypadku zaniku napięcia prądu elektrycznego podjąć czynności związane z resetowaniem wind towarowych.

    Wymagania:

    Wymagania pożądane:

    Wykształcenie:

    • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    • średnie zawodowe, techniczne

    Pozostałe wymagania:

    • 5 lat stażu ( wykształcenie średnie techniczne) i 3 lata stażu ( wykształcenie wyższe techniczne) Mile widziane zaświadczenie kwalifikacyjne serii E do 1kV w zakresie urządzeń i sieci elektroenergetycznych

    Miejsce pracy: Nowowiejska 20, 11-500 Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

    Wymagane dokumenty: Prosimy nie przesyłać dokumentów aplikacyjnych do PUP

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 02.07.2020