info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2516

    ELEKTROMONTER LUB ELEKTROMONTER Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Iława, Warmińsko-mazurskie

    Numer oferty: StPr/20/1289

    Obowiązki:

    prace fizyczne, obsługa sprzętu budowlanego: HDS, podnośnik koszowy, montaż sieci energetycznych

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Prawo jazdy kat. B

    Wymagania dodatkowe:

    • Prawo jazdy kat. C
    • uprawnienia SEP do 15 kw

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, elektryczne

    Zawód:

    • Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)

    Pozostałe wymagania:

    • Mile widziane wykształcenie kierunkowe, mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku. Możliwość sfinansowania kosztów szkoleń z zakresu uprawnień SEP, kursu na podnośnik koszowy, HDS przez pracodawcę. Kontakt telefoniczny.

    Miejsce pracy: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: CV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 12.07.2020