info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2719

    Cieśla, zbrojarz-prefabrykacja(Belgia-Temse)

    Pracodawca: IMPACT Poland Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Temse, Cały Kraj

    Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy cieśli i zbrojarzy.

    Aplikuj na stanowisko cieśli lub zbrojarza, do tej samej firmy.

    Opis stanowiska-cieśla:

    Wykonywanie tradycyjnych drewnianych form do betonu

    Montaż i czyszczenie form,

    Wykonywanie wszystkich prac zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacją techniczną,

    Praca na prefabrykacji

    Praca również z szalunkami Peri, Doca na budowie

    Opis stanowiska-zbrojarz:

    Łączenie i gięcie stalowych elementów

    Montaż żelaznych zbrojeń

    Zbrojenie ścian, kolumn, części mostów, podłóg itp.

    Spawanie punktowe, sczepianie elementów zbrojeń (umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem)

    Wymagania:

    Min. 3 lat doświadczenia na podobnym

    Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych

    Umiejętność pracy na prefabrykacji i na budowie

    Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

    Certyfikat VCA (będzie plusem)

    Oferujemy:

    W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej

    Wynagrodzenie 14-15 € brutto / godzinę + 3,75 bon zywnosciowy za kazdy przepracowany dzień

    W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień

    Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach

    Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto

    Dodtek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

    Zasiłek rodzinny na każde dziecko

    Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)

    Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

    Certyfikat KRAZ nr 275

    Polska
    Dodane: 31.07.2020