info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 3085

    Specjalista ds. Elektroenergetycznych

    Pracodawca: Klient portalu Praca.pl
    Miejsce pracy: Warszawa, Mazowieckie

    OPIS STANOWISKA:
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z powyższymi systemami oraz infrastrukturą OT znajdującą się na farmach wiatrowych
    • Zdalny monitoring, diagnostyka oraz utrzymanie następujących systemów oraz infrastruktury OT na farmach wiatrowych:
      • Systemy SCADA turbin wiatrowych i GPZ
      • Systemy telekomunikacyjne
      • Systemy pomiarowe
      • Systemy diagnostyczne
      • Systemy SSWiN i CCTV

    WYMAGANIA:
    • Dobra organizacja pracy i skrupulatność
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane: energetyka, elektromechanika, informatyka)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji postępowań zakupowych
    • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiazywania problemów

    OFERUJEMY:
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Dodane: 15.09.2020