info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 3167

    Technik elektronik

    Pracodawca: Atest Gaz Sp. z o.o. sp. k.
    Miejsce pracy: Gliwice, Śląskie

    OPIS STANOWISKA:

    Praca polega na prowadzeniu prac produkcyjnych (montaż, uruchamianie, kalibrowanie, usuwanie uszkodzeń) urządzeń pomiarowych produkowanych przez firmę.

    WYMAGANIA:

    • zamiłowanie do elektroniki, do serwisowania urządzeń elektronicznych

    • umiejętności pracy z układami elektronicznymi, lutowania ręcznego

    • posługiwanie się podstawowymi przyrządami pomiarowymi i narzędziami elektronicznymi

    • prawo jazdy kategorii B

    • znajomość obsługi komputera

    • dobra organizacji pracy

    Uprawnienia SEP, doświadczenie z pracy na podobnych stanowiskach, hobbystyczne zainteresowanie elektroniką (własnoręcznie zbudowane urządzenia) oraz zdolności mechaniczne są istotną rekomendacją.

    Oferujemy pracę:

    • w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    • w młodym, dynamicznym zespole

    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

    Dodane: 15.09.2020