info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 3440

    PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Tomaszów Lubelski, Lubelskie

    Numer oferty: StPr/20/0762

    Obowiązki:

    Prowadzenie podstawowego serwisu maszyn i urządzeń. Bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń. Przeprowadzanie napraw i usuwanie usterek w przypadku wystąpienia awarii. Obsługa narzędzi i maszyn (wiertarki, szlifierki, spawarki itp.). Wykonywanie drobnych prac remontowych

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Prawo jazdy kat. B
    • umiejętności organizacyjne
    • wiedza z zakresu mechaniki i elektryki
    • umiejętność rozwiązywania problemów

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    • zasadnicze zawodowe, elektryczne

    Wymagania pożądane:

    • Uprawnienia do spawania metodą MIG
    • Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG
    • Konserwacja wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia
    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

    Pozostałe wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie zawodowe min. pół roku przy naprawie maszyn lub samochodów. Wymagana dokładność, rzetelność, samodzielność.

    Miejsce pracy: Łaszczowiecka 7C, 22-600 Tomaszów Lubelski, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 17.10.2020