info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 3755

    Elektronik

    Pracodawca: MARINO sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Wschowa, Lubuskie

    OPIS STANOWISKA:

    • Nadzór nad wszystkim instalacjami-naprawy, pomiary, konserwacje

    • Nadzór nad instalacją elektryczną -maszyny i urządzenia

    • Usuwanie awarii

    • Przeprowadzanie remontów, konserwacji maszyn oraz urządzeń elektroenergetycznych

    • Utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego i ilościowego powierzonego sprzętu, mierników, narzędzi i elektronarzędzi

    • Przestrzeganie planów konserwacji maszyn i urządzeń

    WYMAGANIA:

    • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu elektryki/elektroniki

    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

    • umiejętność praktycznego wykorzystywania przyrządów pomiarowych

    • umiejętności manualne przy montażu zespołów elektrycznych i elektronicznych

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat

    • praca w systemie zmianowym

    Dodane: 30.11.2020