info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 3791

    Elektronik - Konserwator

    Pracodawca: Klient portalu Praca.pl
    Miejsce pracy: Oświęcim, Małopolskie

    OPIS STANOWISKA:
    Zakres obowiązków:
    • wykonywanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń dźwignicowych zgodnie z przepisami UDT,
    • diagnoza urządzeń w przypadku uszkodzeń, awarii,
    • serwis urządzeń zgodnie z dokumentacją i wymogami technologicznymi wykonywanie prób i pomiarów elektrycznych.

    WYMAGANIA:
    Nasze oczekiwania:
    • znajomość schematów elektrycznych (czytanie) oraz umiejętność samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów),
    • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi i konserwacji UTB,
    • aktualne uprawnienia SEP,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,

    OFERUJEMY:
    W zamian proponujemy Ci:
    • pracę w systemie jednozmianowym (6.00-14.00),
    • PARTNERską atmosferę pracy.
    • motywacyjny system premiowy,
    • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników,

    Dodane: 29.11.2020