info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 4731

    Inżynier ds. Dokumentacji Energetycznej

    Pracodawca: ENERGA-Operator SA
    Miejsce pracy: Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

    OPIS STANOWISKA:

    ENERGA-OPERATOR SA

    Oddział w Olsztynie

    Miejsce pracy: Olsztyn     Nr ref.: EOP-6LP-000070-2021     Oferta ważna do: 07.03.2021

    WYMAGANIA:
    Jeśli masz:

    • Wykształcenie techniczne wyższe lub inne wyższe związane z elektroenergetyką.

    • Znajomość MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook).

    • Znajomość obowiązujących aktów prawnych w zakresie energetyki.

    • Prawo jazdy kat „B”.

    • Umiejętność pracy w zespole.

    • Jesteś komunikatywny i dyspozycyjny.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość obsługi Systemów Zarządzania Majątkiem oraz znajomość środowiska SID / KOMIT.

    • Posiadanie uprawnień budowlanych w zakresu elektroenergetyki.

    • Znajomość języka angielskiego.

    Jeżeli spełniasz Nasze oczekiwania ta propozycja jest dla Ciebie!

    Do Twoich najważniejszych zadań będzie należało:

    • Uzgadnianie dokumentacji projektowej, zagospodarowań terenów oraz uzgodnienia branżowe w zakresie sieci WN, SN i nN.

    • Prowadzenie ewidencji majątku sieciowego WN (w tym powiązanego z nim majątku telekomunikacyjnego) w zakresie pozyskiwania, utrzymania i udostępniania danych.

    • Koordynacja współpracy z ośrodkami dokumentacji geodezyjnej w zakresie pozyskiwania i utrzymywania aktualności danych geodezyjnych w Systemach Zarządzania Majątkiem Sieciowym.

    • Realizacja procesu związanego z dzierżawą majątku sieciowego (w tym majątku telekomunikacyjnego) oraz rozliczanie opłat wynikających z umowy.

    • Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie majątku sieciowego w Oddziale.

    • Zakładanie nowego, uzupełnienie, aktualizacja paszportu obiektu sieciowego WN oraz prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych WN (linii WN i GPZ).

    • Archiwizowanie dokumentacji technicznej i prawnej dotyczącej majątku sieciowego WN, dokumentacji o punktach przyłączenia w zakresie danych dystrybucji w Systemach Zarządzania Majątkiem Sieciowym i w formie papierowej.

    • Udział w komisjach odbiorowych związanych z odbiorami końcowymi/częściowymi oraz sprawdzeniami wykonania prac w sieci WN i w GPZ w Oddziale.

    • Nadzorowanie inwentaryzacji majątku sieciowego w terenie realizowanych przez Rejony Dystrybucji.

    Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez ENERGA-OPERATOR SA, Oddział w Olsztynie ul. Tuwima 6, 10-950 Olsztyn, danych osobowych szczególnej kategorii określonych w art. 9 RODO oraz danych nadmiarowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych, przeze mnie, z własnej inicjatywy na potrzeby rekrutacji nr EOP-6LP-000070-2021.

    Zgoda dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dobrowolna.

    OFERUJEMY:
    Co dajemy w zamian:

    • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę.

    • Atrakcyjne warunki finansowe.

    • Umowę o pracę.

    • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

    • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

    Dodane: 02.03.2021