info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 4867

    ELEKTRYK Z UPRAWNIENIAMI DO 1 KV

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Lublin, Lubelskie

    Numer oferty: StPr/21/0471

    Obowiązki:

    Wykonywanie instalacji elektrycznych przy montażu paneli fotowoltaicznych. Praca na wysokościach

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
    • Prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność wykonywania okablowania pod instalacje fotowoltaiki

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, brak

    Miejsce pracy: WILLOWA 18/4, 20-819 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny Mirosław Kręblarz 535070770 lub email: biuro@syntezaoze.pl

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 12.03.2021