info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Energy Business Manager

    Energy Business Manager

    Pracodawca: Corail TS Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Warszawa, Mazowieckie

    Obowiązki:

    - poszukiwanie nowych kontaktów biznesowych

    - zarządzanie rozwojem produktów i usług dotyczących branży energetycznej, w tym odnawialnych źródeł energii

    - rozwijanie współpracy z dostawcami i podwykonawcami (od poszukiwania po negocjacje warunków współpracy)

    - współpraca z działem technicznym, sprzedaży i wykonawczym

    - analiza danych

    Wymagania:

    - wykształcenie wyższe w dziedzinie energetyki lub pokrewnej

    - minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w branży energetycznej lub pokrewnej

    - znajomość zagadnień związanych z przeprowadzaniem audytów energetycznych

    - znajomość zagadnień termomodernizacji budynków i odnawialnych źródeł energii

    - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    - dyspozycyjność do pracy stacjonarnie w Warszawie

    - wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne

    Oferujemy:

    - prace w międzynarodowym środowisku

    - udział w ciekawych projektach opartych na nowych technologiach

    - pakiet dodatkowych benefitów

    - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    PREMIUM
    Oferta pracy NR: 4885
    Dodane: 04.03.2021