info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 5235

    Technik laboratorium komputerowego

    Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Gdańsk, Pomorskie

    OPIS STANOWISKA:

    Oferta:

    • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę

    • Praca w prężnie działającej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

    • Pakiet benefitów

    • Pakiet zniżek Manpower Premium

    Wymagania:

    • Wykształcenie i doświadczenie związane z elektroniką

    • Umiejętność lutowania w technologii SMT

    • Znajomość układów elektronicznych

    • Znajomość budowy i umiejętność składania komputerów

    • Umiejętność rozwiązywania problemów sprzętowych

    • Język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

    • Motywacja do pracy

    • Umiejętność samodzielnego wykonywania zadań

    OFERUJEMY:

    Zadania:

    • Seryjne składanie komputerów klasy PC

    • Seryjne testowanie sprzętu elektronicznego

    • Seryjne lutowanie sprzętu elektronicznego w technologii SMT

    • Rozwiązywanie problemów sprzętowych w komputerach klasy PC

    • Naprawa urządzeń elektronicznych

    • Dystrybucja sprzętu do użytkowników

    • Inwentaryzacje sprzętu

    Dodane: 08.04.2021