info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 5344

    Elektronik w Zakładzie

    Pracodawca: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Warszawa - Wola, Mazowieckie

    OPIS STANOWISKA:
    Będziesz odpowiadać za:

    • naprawę i wymianę elementów układów energoelektronicznych napędu trakcyjnego w taborze,

    • naprawę i wymianę układów sterowania napędem trakcyjnym, elektronicznych urządzeń taborowych, okablowania w tramwaju,

    • naprawę i wymianę podzespołów: systemu rejestracji obrazu, systemu emisji reklam, systemu informacji liniowej, systemu rejestracji przebiegu parametrów jazdy,

    • obsługę techniczną taboru tramwajowego w zakresie elektrycznym,

    • naprawę i wymianę elementów systemów informatycznych wykorzystywanych w taborze,

    • usuwanie usterek w taborze tramwajowym realizującym zadania przewozowe na mieście,

    • pozyskiwanie materiału z tramwajowego Systemu Rejestracji Obrazu,

    • opcjonalnie- obsługę pogotowia

    WYMAGANIA:
    Czeka na Ciebie:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    • praca w trybie 3-zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),

    • dostęp do prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,

    • możliwość darmowych przejazdów całą komunikacją miejską,

    • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny,

    • możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),

    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

    • możliwość nauki języka angielskiego w 100% finansowanej przez Spółkę,

    • podwyższone do 2% wpłaty do PPK,

    • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe.

    OFERUJEMY:
    A od Cienie oczekujemy:

    • wykształcenia min. średniego (z zakresu elektroniki, elektryki, elektromechaniki lub energoelektroniki),

    • roku doświadczenia w zawodzie elektronika/ elektromechanika/ elektryka/ elektromontera ewentualnie praktyk zawodowych (dotyczy absolwentów do 2 lat od ukończenia szkoły),

    • świadectwa kwalifikacyjnego SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji,

    • umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,

    • znajomości obsługi komputera,

    • umiejętności posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową oraz narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami,

    • dokładności, skrupulatności, rzetelności.

    Dodane: 07.04.2021