info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 5491

    Menadżer Projektu - Elektronika

    Pracodawca: Klient portalu Praca.pl
    Miejsce pracy: Zielona Góra, Lubuskie

    OPIS STANOWISKA:
    Do zadań pracownika należeć będzie m.in.:
    • koordynacja realizacji projektów EMS i OEM,
    • obsługa techniczna i identyfikacja potrzeb klientów pod kątem realizacji projektów.

    WYMAGANIA:
    Od kandydata oczekujemy:
    • samodzielności, zdolności analitycznych,
    • doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • prawa jazdy kat. B,
    • znajomości rynku podzespołów elektronicznych i obwodów drukowanych,
    Oferujemy:
    • możliwość korzystania z kompleksu sportowo-rekreacyjnego LUMEL ARENA (bilard, tenis stołowy, siłownia oraz multisportowa hala),
    • prywatną opiekę medyczną,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z transparentnym systemem premiowym,
    • pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do wakacji, świąt, koloni, karty multisportowe,

    Dodane: 22.04.2021