info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 5627

    Skalownik

    Pracodawca: Lumel S.A.
    Miejsce pracy: Zielona Góra, Lubuskie

    OPIS STANOWISKA:
    Do zadań pracownika należeć będzie m.in.:

    • programowanie, uruchamianie i skalowanie na podstawie planów produkcji,

    • wzorcowanie urządzeń na podstawie dokumentacji oraz programów do automatycznej kalibracji,

    • obsługa kalibratora oraz multimetrów,

    • naprawa uszkodzonych płytek na podstawie schematów,

    • raportowanie produkcji.

    WYMAGANIA:
    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego technicznego o kierunku elektronika lub elektrotechnika,

    • wiedzy z zakresu znajomości elementów elektronicznych,

    • umiejętności czytania i analizy schematów elektrycznych,

    • umiejętności diagnostyki układów elektronicznych oraz przeprowadzania napraw,

    • zdolności manualnych,

    • umiejętności pracy w zespole,

    • staranności, odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z transparentnym systemem premiowym,

    • przyuczenie oraz szkolenia niezbędne do pracy na nowym stanowisku,

    • pracę w systemie dwuzmianowym,

    • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,

    • pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do wakacji, świąt, kolonii, karty multisportowe,

    • · atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,

    • prywatną opiekę medyczną,

    • możliwość korzystania z kompleksu sportowo-rekreacyjnego LUMEL ARENA (bilard, tenis stołowy, siłownia oraz multisportowa hala),

    • dobrą atmosferę i pełne wsparcie przełożonego i Prezesa przez cały okres pracy w Lumel.

    Dodane: 03.05.2021