info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 6330

    Koordynator Projektów Fotowoltaicznych

    Pracodawca: Foton Technik sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Warszawa, Mazowieckie

    OPIS STANOWISKA:
    Twoje zadania:

    • kompleksowe Projektowanie Instalacji Fotowoltaicznych

    • analiza techniczna możliwości montażu Systemu Fotowoltaicznego na podstawie wymaganych dokumentów, materiałów oraz wizji lokalnych

    • tworzenie dokumentacji technicznej przy pomocy programów do projektowania instalacji

    • bezpośredni nadzór nad jakością i terminowością realizowanych prac projektowych oraz

    • montażowych farm fotowoltaicznych

    • udział w wycenie kosztów budowlanych związanych z budową instalacji fotowoltaicznych dla klientów B2B

    • przygotowywanie wizualizacji rozmieszczenia modułów

    WYMAGANIA:

    • masz wykształcenie wyższe techniczne

    • posiadasz minimum roczne doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych

    • programy wspierające projektowanie instalacji nie mają przed Tobą tajemnic (znajomość AutoCad, PVsol)

    • odnajdujesz się w pracy projektowej i potrafisz świetnie nią zarządzać

    • znasz wymagania administracyjne oraz procedury dotyczące budowy farm fotowoltaicznych

    • posiadasz uprawnienia SEP, Certyfikat Instalatora Odnawialnych Źródeł Energii w zakresie Systemów Fotowoltaicznych (mile widziane)

    • posiadasz uprawnienia do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń ( mile widziane)

    • współpracowałeś z podwykonawcami i monitorowałeś ich pracę

    • interesujesz się tematem odnawialnych źródeł energii, nowymi produktami w energetyce

    OFERUJEMY:
    Dlaczego warto?

    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie

    • karta multisport

    • prywatna opieka medyczna

    • nowoczesne narzędzia pracy: auto, karta paliwowa

    • stabilność zatrudnienia międzynarodowego koncernu

    • innowacyjna branża

    Dodane: 09.06.2021