info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 6337

    Inżynier Elektronik / Koordynator ESD

    Pracodawca: Varroc Lighting Systems
    Miejsce pracy: Niemce, Lubelskie

    OPIS STANOWISKA:
     Zakres obowiązków:

    • Przeprowadzanie elektronicznych testów pomiarowych stosowanych w lampach przednich;

    • Współpraca z działem: mechanicznym, optycznym, walidacyjnym (lokalnym oraz zagranicznym);

    • Specyfikowanie urządzeń testujących na potrzeby weryfikacji poprawności działania produktu oraz procesu produkcyjnego;

    • Definiowanie funkcjonalności produktu / funkcji i opracowanie specyfikacji technicznych;

    • Koordynowanie działań związanych ze środowiskiem ESD w wybranych obszarach produkcyjnych;

    • Archiwizowanie/aktualizacja codziennie wykonywanych pomiarów ESD (pomiary obuwia, opaski, zapisy z kontroli jakości itp.)

    • Analizowanie danych pod kątem skuteczności środków zapobiegawczych ESD;

    • Opracowywanie, administrowanie lokalnymi procedurami ESD w oparciu o aktualne przepisy;

    • Organizowanie i prowadzenie regularnych spotkań komisji ds., ESD;

    • Uczestnictwo w codziennym przeglądzie technicznym projektów związanych z produktami elektronicznymi;

    • Udział w tworzeniu specyfikacji dla nowych urządzeń w oparciu o wymagania ESD;

    • Planowanie wewnętrznych audytów ESD oraz weryfikowanie wyników w odniesieniu do lokalnych procedur;

    • Wykonywanie pomiarów ESD we wskazanych obszarach produkcyjnych;

    • Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ oraz regulaminu pracy;

    • Analizowanie reklamacji klientów jak również wewnętrznych funkcjonalnych odpadów produkcyjnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe Inżynier/ Magister – kierunki technologiczne (elektronika / mechatronika / automatyka)

    • Umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych: oscyloskop, multimetr, zasilacz

    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive z zakresu rozwoju elektroniki (HW/SW)

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);

    • MS Office, Windows – bardzo dobra znajomość;

    • Prawo jazdy kat. B;

    • Zdolności organizowania i planowania;

    • Zdolność do przekazywania wiedzy;

    • Zarządzanie czasem;

    • Orientacja na osiąganie założonych celów.

    Oferujemy:

    • Prywatną opiekę medyczną;

    • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

    • Multikafeterię Benefit Systems i inne świadczenia;

    • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji;

    • Szkolenia wprowadzające, podnoszące kwalifikacje;

    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

    Dodane: 09.06.2021