info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 7191

    MONTER / POMOCNIK MONTERA

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Klimontów, Świętokrzyskie

    Numer oferty: StPr/21/0469

    Obowiązki:

    POMOC W MONTAŻU INSTALACJI WENTYLACJI ORAZ ODPYLANIA

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Centralne odkurzanie, odpylanie, wentylacja przemysłowa
    • Monter instalacji sanitarnych i wentylacji.
    • wentylacja w budownictwie ogólnym

    Wykształcenie:

    • średnie zawodowe, brak

    Wymagania pożądane:

    Zawód:

    • Pozostali monterzy i konserwatorzy instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych

    Miejsce pracy: Ogrodowa 35A, 27-640 Klimontów, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny 733 144 091; 575 996 029; osobisty: Klimontów, ul. Ogrodowa 35A lub na adres e-mail: piotr@klimwent.com.pl

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 28.09.2021