info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 8179

    PRACOWNIK MAGAZYNOWY - WARZYWA, OWOCE (ok. Berlina)

    Pracodawca: LUPA Personal GmbH & Co.KG
    Miejsce pracy: 14550 Groß Kreutz, Cały Kraj
    Opis stanowiska: -praca na magazynie z owocami i warzywami -przyjmowanie towarów, magazynowanie -czynnosci zaladunkowe i rozladunkowe przy uzyciu wozka paletowego (mrowka, paleciak) lub wozka widlowego -kontrola owocow i warzyw -praca w systemie 2-zmianowym, co trzeci weekend roboczy (sobota i niedziela) -zakwaterowanie: koszt 210€/osoba (pokoj 2osobowy) 3km od miejsca pracy -stawka: 10,45 euro brutto/h + 20,00 euro netto diety dziennej Wymagania: - komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego - doswiadczenie w pracy na magazynie - umiejetnosc obslugi wozka paletowego - mile widziane uprawnienia na wozek widlowy - prawo jazdy oraz wlasny samochód (mozliwosc zabrania na kontrakt) Oferujemy: - umowe na warunkach niemieckich, która otrzymasz juz przed przyjazdem do Niemiec - do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto - mówimy po polsku – nasi koordynatorzy sluza pomoca 24h/7 - zakwaterowanie - dodatek urlopowy i swiateczny - mozliwosc pracy w godzinach dodatkowych platnych od +25% - odziez robocza - platny urlop od 24 dni w roku
    Polska
    Dodane: 15.10.2021