info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 9947

    Energetyk

    Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.
    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Czerniakowska 124, Mazowieckie

    OPIS STANOWISKA:

    (Pion Wsparcia / Dział Techniczny /Wydział Energetyki)

    WYMAGANIA:

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji

    • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

    • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

    • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

    • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

    • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

    Główny zakres obowiązków:

    • wykonywanie oględzin urządzeń i instalacji energetycznych oraz okresowych i kontrolnych pomiarów elektrycznych w obiektach Spółki

    • wykonywanie okresowych i kontrolnych pomiarów sprzętu elektroizolacyjnego BHP oraz elektronarzędzi ręcznych

    • tworzenie dokumentacji z przeprowadzonych prac (redagowanie protokołów z wykonanych czynności pomiarowych i oględzin)

    • uczestnictwo w rozwiązywaniu technicznych problemów powstałych w trakcie eksploatacji urządzeń energetycznych

    • diagnostyka urządzeń mająca na celu rozpoznanie stopnia ich zużycia i możliwość dalszej eksploatacji

    • obsługa jednostek i komórek organizacyjnych Spółki w obszarze pomiarów elektroenergetycznych zgodnie z ich potrzebami, wynikającymi z obowiązujących przepisów

    • obsługa (prowadzenie) samochodów służbowych kat. B

    • uczestnictwo w likwidacji awarii lub stanu zagrożenia awarią w postaci badań i pomiarów diagnostycznych (energetycznych i termowizyjnych)

    • uczestnictwo w rozruchach modernizowanych lub nowych obiektów i instalacji technicznych

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne o kierunku elektrycznym

    • minimum roczne doświadczenie zawodowe w wykonywaniu pomiarów elektrycznych do 1kV

    • Świadectwo kwalifikacyjne grupy 1 uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Eksploatacji i Dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym z pomiarami ochronnymi do 1 kV (mile widziane do 20 kV)

    • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office (mile widziana znajomość oprogramowania Proton Plus Szkice Elektryczne i DWG TrueView)

    • prawo jazdy kat. B

    • umiejętność pracy w zespole

    • dyspozycyjność

    OFERUJEMY:

    W przypadku zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

    Dodane: 17.01.2022