OFERTA NR
66268
OFERTA DODANA: 2019-11-09
PRACODAWCA: ALTEN Polska
MIEJSCE PRACY: Tychy / śląskie
Specjalista ds. Jakości Dostawców

Opis stanowiska

Jesteśmy częścią francuskiej Grupy ALTEN obecnej w 25 krajach na całym świecie i zatrudniającej ponad 34 000 inżynierów oraz specjalistów IT. Od 1988 roku tworzymy dla znanych marek zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę i przemysł energetyczny. Budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy Specialista ds. Jakości Dostawców, który dołączy do naszego zespołu.

Główne zadania

  • Prowadzenie procesu reklamacji związanych z komponentami dostawców
  • Współpraca z dostawcami w zakresie doskonalenia wyrobu i procesu produkcyjnego
  • Przeprowadzanie wizytacji u dostawców oraz przegląd efektywności wprowadzonych działań
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
  • Zapewnienie zgodności prowadzonych działań z normą ISO 9001 oraz IATF 16949
  • Koordynacja kontroli dostarczanych komponentów w magazynach przyjęć (tworzenie planów inspekcji)
  • Nadzór nad magazynem części niezgodnych
  • Zapewnienie dopuszczeń do produkcji nowych lub zmodyfikowanych komponentów, przegląd APQP dostawców
  • Ocena dostawców (KPI) oraz kontrola systemów jakości dostawców

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – inżynier- zarządzanie jakością, inżynieria produkcji i podobne
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość normy ISO 9001 oraz IATF 16949
  • Znajomość normy VDA 6.3
  • Znajomość narzędzi jakościowych (m.in. PPAP, 8D, SPC, PFMEA, ISHIKAVA, 5 WHY itp.)
  • Znajomość środowiska SAP
  • Dobra znajomość jezyka angielskiego
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość CSR będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Polska