OFERTA NR
67346
OFERTA DODANA: 2019-11-27
PRACODAWCA: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Ostrów Mazowiecka / mazowieckie
Elektryk

OPIS STANOWISKA:

  • przezbrajanie maszyn

  • ustawianie pracy podzespołów linii produkcyjnej (maszyna, taśmy, pakowaczki itp.)

  • uruchamianie maszyn do produkcji

  • nadzór oraz konserwacja form i wyposażenia przebudowy

  • wykonywanie odwzorowań nowych produktów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

  • mile widziane uprawnienia na wózki podnośnikowe oraz suwnice

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego

  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego