info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 12333

    Inżynier Elektronik (B+R, R&D)

    Pracodawca: ELEKTRO MED Grzegorz Pałkowski
    Miejsce pracy: Wola Batorska, Małopolskie

    OPIS STANOWISKA:
    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • Rozwój istniejących oraz wdrażanie nowych projektów elektroniki

    • Projektowanie układów sterowników

    • Ocena kosztów produkcji hardware'u

    • Testowanie, obliczenia oraz badanie pod względem funkcjonalnym i zgodności z EMC

    • Współpraca w grupie projektowej

    WYMAGANIA:
    Będziemy oczekiwać od Ciebie:

    • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze projektowania układów elektronicznych, mile widziane doświadczenie w zrealizowanych samodzielnie projektach elektronicznych

    • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika i pokrewne kierunki)

    • Znajomość j. angielskiego (komunikacja)

    • Wiedza w obszarze obwodów analogowych i cyfrowych

    • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych oraz oprogramowania wykorzystywanego przy projektowaniu elektroniki

    • Podstawowe doświadczenia w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej EMC

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów, znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki (serwonapędy, czujniki wielkości elektrochemiczne itp.)

    • Programowanie sterowników PLC

    • Umiejętność projektowania PCB

    W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

    • Zatrudnienie w perspektywicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    • Benefity pozapłacowe (pakiet medyczny, szkolenia)

    • Udział w tworzeniu innowacyjnych produktów

    • Dużą samodzielność na stanowisku pracy

    • Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego

    • Wsparcie przyjaznego i życzliwego zespołu

    Dodane: 22.06.2022