info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 18952

    ELEKTRYK- MONTER

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Szprotawa, Lubuskie

    Numer oferty: StPr/24/0003

    Obowiązki:

    Instalacjie i montaż instalacji fotowoltaicznych, montaż falowników i magazynów energii, zabezpieczenia AC/DC.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Certyfikat instalatora systemów fotowoltaicznych
    • Dozór nad eksploatacją urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego;
    • Eksploatacja elektrycznej sieci trakcyjnej;
    • Dozór nad eksploatacją elektrycznej sieci trakcyjnej;
    • montaż kolektorów słonecznych
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • montaż instalacji elektrycznych
    • prawo jazdy kategoria - B

    Wykształcenie:

    • średnie branżowe

    Pozostałe wymagania:

    • [Inne] : Uprawnienia SEEP, doświadczenie w zakresie instalacji fotowoltaicznychWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły

    Miejsce pracy: 67-300 Szprotawa 14, powiat: żagański, woj: lubuskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Staż pracy: lata: 3

    Wymagane dokumenty: Na spotkanie z pracodawcą należy zgłosić się z otrzymanym skierowaniem do pracy oraz dokumentami aplikacyjnymi.

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 04.03.2024