info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19384

    ELEKTRYK/ AUTOMATYK

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Sandomierz, Świętokrzyskie

    Numer oferty: StPr/24/0108

    Obowiązki:

    - utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń linii produkcyjnej
    - utrzymanie sprawności instalacji elektrycznych i energetycznych
    - wykonywanie przeglądów technicznych

    Wymagania:

    Wymagania dodatkowe:

    Wykształcenie:

    • wyższe (w tym licencjat), elektryczne

    Wymagania pożądane:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • obsługa komputera

    Zawód:

    • Elektryk*
    • Automatyk*

    Pozostałe wymagania:

    • mile widziane wykształcenie kierunkowe elektryk/automatyk, doświadczenie na podobnym stanowisku, wiedza z zakresu elektryki/automatyki/ elektronikiPraca na okres próbny 3 miesiące- docelowo zatrudnie na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca przez okres wdrożenia się na stanowisko od pon.-pt w godz. 7.30-15.30, docelowo praca w systemie 4 zmianowym.

    Miejsce pracy: Portowa 24, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą Cv wysyłać na adres email: dominika.sojda@pl.nsg.com

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Adres www: www.pilkington.com

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 31.03.2024