info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19474

    SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Świnoujście, Zachodniopomorskie

    Numer oferty: StPr/24/0097

    Obowiązki:

    1. Przeprowadzanie procedur związanych z udzielaniem zamówień publicznych - zgodnie z prawem zamówień publicznych oraz wewnętrznymi uregulowaniami (zapytania ofertowe, rozeznania cenowe)
    2. Przygotowanie danych o zasobach MDK dla potrzeb zlecenia kontroli okresowych wynikających z art. 62 Prawa budowlanego, nadzór w ich realizacji.
    3. Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów budowalnych wymaganej przepisami prawa i wewnętznymi zaleceniami.
    4. Analiza sprawozdań dotyczących przepisów okresowych.
    5. Planowanie potrzeb remontowo-inwestycyjnych oraz opracowanie budżetu rocznego.
    6. Ustalanie potrzeb w zakresie remontów bieżących.
    7. Sprawozdanie nadzoru nad remontami prowadzonymi w MDK i w jego filiach. Uczestnictwo w komisjach odbiorowych prac remontowych.
    8. Przygotowwanie i nadzorowanie realizacji umów z zakresu prac remontowych oraz innych umów wynikających z zakresu obowiązków.
    9. Uczestnictwo w częsciowych i końcowych odbiorach prac budowlanych.
    10. Wykonywanie systematycznych obchodów i wizji nieruchomości oraz bieżących przeglądów budynków i lokali pod kątem ich sprawności technicznej.
    11. Udział w procedurze wyboru wykonawcy robót budowlanych i i usług zlecocnych poza ustawą Prawo zamówień publicznyhch przez MDK.
    12. Egzekwowanie usuwania usterek w ramach udzielonych gwarancji.
    13. Bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach w zakresie wykonanych czynności.
    14. Dbałosć o powierzony sprzęt i urządzenia.
    15. Współdziałanie przy wykonywaniu programowych zadań z innymi komórkami MDK tj. uczestnictwo w pracach organizacyjnych i realizacyjnych własnych i obcych imprez,festiwali, koncertów, pikników itp.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Wykształcenie:

    • średnie zawodowe, kierunek: techniczne
    • wyższe (w tym licencjat), kierunek: techniczne

    Pozostałe wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe: min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy.Umiejętności - uprawnienia: znajomość ustawy prawo budowlane i przepisów wykonawczych w zakresie obowiązków, znajomość przepisów ustawy prawo zamówień publicznych, dyspozycyjność, sumienność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole.

    Miejsce pracy: Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Staż pracy: lata: 2

    Wymagane dokumenty: .

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 14.03.2024