info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19549

    ELEKTRYK

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Opole Lubelskie, Lubelskie

    Numer oferty: StPr/24/0067

    Obowiązki:

    zapewnienie stałego wsparcia technicznego, dokonywanie przeglądów, napraw maszyn, usuwanie bieżących awarii, analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych, naprawy elektryczne, mechaniczne oraz pneumatyczne maszyn

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, elektryczne

    Pozostałe wymagania:

    • wiedza z zakresu eksploatacji urządzeń energetycznych, umiejętność czytania schematów elektrycznychuprawnienia SEP GR 1 Kat E mile widzianemin. 1 rok doświadczenia w zawodzie elektrykbardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, samodzielność, nastawienie na realizację celów

    Miejsce pracy: Kwiatowa 52, 24-300 Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

    Staż pracy: lata: 1

    Wymagane dokumenty: cv, skierowanie do pracy dla osób zarejestrowanych w urzędzie

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 11.03.2024